Trendy w makijażu na sezon wiosna/ lato 2013

W każdym sezonie zastanawiamy się co będzie królować w makijażu, tak samo jest w sezonie wiosna/ lato 2013.

1 . Oczy na pierwszym planie. W kolorze metalicznym srebro oraz mocno zarysowany kontur oka wydobywają z twarzy charakter i przykuwają naszą uwagę. Brwi stanowią oprawę dla wyrazistych oczu. Cera pozostaje wyrównana kolorystycznie lekkim podkładem, kości policzkowe lekko podkreślone.

Chanel wiosna/ lato 2013

2. Uwaga skupia się na dolnej kresce. Trend pochodzi z lat `90-tych.  Smuga brązu pod okiem sprawia, że spojrzenie nabiera tajemniczości. Brwi zostały ujarzmione kredką w kolorze beżu i wyczesane, aby wyrównać ich linię. Twarz jest naturalna, matowa z zarysowanymi konturami. Usta zostały na drugim planie, pod przykryciem balsamu w neutralnym odcienia.

Diane von Furstenberg wiosna/ lato 2013

3. Giles wiosna/ lato 2013. Usta w kolorze fuksji, graja pierwsze skrzypce w makijażu. Oczy pozostają neutralne z lekko wytuszowanymi rzęsami. Brwi zostały przypudrowane, niewidoczne. Twarz ma pudrowe wykończenie z akcentem połysku na grzbiecie nosa. Prawie niezauważalny kolor policzków.

Giles wiosna/ lato 2013

4. Lata `60- te. Makijaż oczu jest wyrazisty z wyraźnie podkreślonymi brwiami w graficznym kształcie. Pogłębienie oczodołu poprzez zastosowanie ciemnego brązu z kontrastującym na powiekach łososiowym sprawia, że oko wydaje się jeszcze większe niż w rzeczywistości. Rzęsy są mocno podkreślone poprzez użycie maskary, która wydłużyła, podkręciła. Rzęsy zagęściła dodatkowo jeszcze ciemna kreska nad liną rzęs. Usta w kolorze nude, twarz wygląda naturalnie bez zaznaczonych kości policzkowych.

Marc Jacobs wiosna/ lato 2013

5. Zalotne rzęsy. Pełne rzęsy kokieteryjne i podkreślające oczy. Do tego podkreślone powieki górne i dolne brązem. Twarz rozświetlona korektorem pod oczami. Kości policzkowe zaakcentowane różem. Usta zostały pokryte podkładem, aby nadać im blady odcień i pozostawić w cieniu pięknych rzęs.

Gucci wiosna/ lato 2013

 

Jestem przekonana, że pośród powyższych propozycji znajdziecie coś dla siebie. Mnie najbardziej spodobał się makijaż proponowany przez Gucci.

 

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz