Recenzja: Silcopad- płatki do makijażu

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić recenzję płatków Silcopad do makijażu.

Dane produktu:

Ilość w opakowaniu: 2 szt.

Opakowanie: tekturowe, estetyczne

Produkt: wielokrotnego użytku

Koszt – 78,40 zł

 

 

Płatki Silcopad postanowiłam wypróbować z tej samej motywacji co większość kobiet, aby uchronić policzki przed osypującymi się cieniami lub pyłkami. Płatki do makijażu Silkopad są przezroczyste. W opakowaniu są 2 płatki, przyklejone na kartonik w obrysowanym kształcie. Opakowanie jest bardzo estetyczne, jednak przy wielokrotnym użyciu dosyć trzeba się pilnować, aby nie zniszczyć tekturki.

 

Obietnice producenta:

- płatki mają ponoć starczyć nawet do 100 aplikacji

- są łatwo zmywalne

- z hypoalergicznego silikonu

- zabezpieczają okolice oczu przed obsypywaniem się cieni

- są łatwe w aplikacji

 

 

Według mnie:

Płatki są pomocne, gdy pracujemy na pigmentach i pyłkach, gdyż chronią przed obsypującymi się kosmetykami i skracają czas makijażu. Szczególnie poleciłabym dla Pań do wykonywania samej sobie makijażu. Generalnie, fajny produkt.

Dla profesjonalistek: Aplikacja powinna się udać za pierwszym przyłożeniem na skórę już z podkładem, gdyż za każdym razem na płatkach zbiera się coraz więcej podkładu i płatki nie przylegają już do policzków tak dokładnie. Na twarzy przypudrowanej też nie chcą się trzymać. Ale za to bardzo dobrze trzymają się na twarzy z lekkim podkładem nawilżającym.  Po zdjęciu płatków, podkład zostaje na swoim miejscu. Skóra pod oczami nie jest zmęczona ani podrażniona jak w przypadku zabezpieczania jej chusteczką.

Z uwagi na fakt, że płatki są wielorazowe- za każdym razem trzeba ja myć po użyciu. Więc podczas pracy z kilkoma Klientkami pod rząd lub przy sesjach „zbiorowych”  zabiera to dużo czasu w przypadku, gdy mamy tylko jedną parę płatków.

Swoich płatków użyłam już 7 razy podczas makijaży pokazowych na targach Ślubnych Venus w Kielcach i produkt pozostaje w niezmiennie dobrej kondycji.

Oczyszczanie płatków: woda z mydłem lub płyn do mycia Beauty Blendera świetnie się sprawdza + używamy miękkiej gąbeczki, gdyż lepiej czyści się płatki taką gąbką. Dezynfekujemy płatki Barbicide Spray-jest bez alkoholu.
Płatki dla Pań do własnego użytku sprawdzą się na pewno. Są warte swojej ceny jak na produkt, który wspomaga nasze dobre samopoczucie. Nie ma nic gorszego jak plamy pod oczami, kiedy osypie się cień do powiek.

Cena jak na ilość użyć jest przystępna. Nie jest to produkt szeroko reklamowany, więc Klientki nie mają świadomości istnienia takiegoż produktu, choć każda kobieta ma mniejszy lub większy problem z osypującymi się cieniami.

Oprócz płatków do makijażu są jeszcze płatki:

- Silcopad do przedłużania rzęs (recenzja wkrótce)

- Silcopad do pielęgnacji skóry pod oczami (recenzja wkrótce)

 

 

Produkt często w promocyjnych cenach nawet o 20 % taniej od ceny regularnej- także należy obserwować promocje.

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz