Recenzja pędzle Maestro cz. 1

Numer pędzla : 310
Rozmiar: 8
Pędzel jest wykonany z: naturalnego włosia czerwonej kuny
Zastosowanie: aplikowania cienia

Moja opinia : jest to pędzelek  aplikacja cieni, ma owalny kształt. Rozmiar 8. to raczej niewielki pędzelek, więc do aplikacji cienia na całą powiekę raczej sugerowałabym większy rozmiar.
Pędzle Maestro mają wysoką jakość wykonania, jednak włosie, akurat ten pędzelek ma zbyt twarde. Brakuje mu miękkości, być może dlatego, że jest dosyć zwarte. Przy aplikacji cienie osypują się, produkt nie trzyma się pędzla.

Moja ocena: 7/10

Numer pędzla : 320
Rozmiar: 10 i 12
Pędzel jest wykonany z: naturalnego włosia pony
Zastosowanie: aplikacja cieni

Moja opinia : Włosie pędzla jest bardzo delikatne, cienie aplikowane przy uzżyciu tych pędzli nie pylą i nie osypują się. Te pędzle to prawdziwe skarby i polecam dla każdej kobiety, która chce wykonywać bardzo dobre jakościowo makijaże. Posiadam 2 rozmiary tych pędzli 10 i 12.
Mniejszy pędzelek świetnie sprawdza sie przy aplikacji cienia w załamaniu powieki, po czym mozna nim pięknie linię rozdymić. Bardzo dobrze się blenduje nimi.
Są to bardzo fajne pędzle!

Ocena
: 10/10

 

Numer pędzla : 480
Rozmiar: 10
Pędzel jest wykonany z: włosia wiewiórki
Zastosowanie: rozcieranie cieni

Moja opinia
: Pedzel przeznaczony jest do blendowania czyli rozcierania granic cieni. Jego włosie jest ułożone w szpic, dzięki niemu możemy blendować nawet nieduże powierzchnie.
Bardzo miękkie włosie sprawia, że efekt blendowania jest subtelny i równomierny. Bardzo fajny pędzel i bardzo wygodny.

Ocena: 8/10

 

Numer pędzla : 493
Rozmiar: 12
Pędzel jest wykonany z: naturalnego wlosia
Zastosowanie: rozcierania cieni

Moja opinia : Pedzel ma wlosie ulozone owalnie, jego rozmiar jest dosc duzy, ale swietnie dopasowuje sie do zalamania powieki. Lubie uzywac tego pedzla do blendowania, ale takze nakladania ciemniejszego koloru w zalamaniu powieki. Uzyskuje wowczas efekt delikatnej mgielki, gdyz pedzel aplikuje niewielka ilosc cienia i rozprowadza go bardzo rownomiernie.
Wlosie jest miekkie i przyjemne w dotyku, ale jednoczesnie na tyle twarde iz swietnie radzi sobie z blendowaniem nawet ciemnych kolorow.

Ocena: 9/10

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz