Recenzja/ opinia na temat odżywki do włosów RevitaHair. Działa czy nie działa?

Zastanawiacie się na skutecznością odżywki do włosów RevitaHair marki Revitlash? W tym artykule znajdziecie recenzję i opinię dotyczącą skuteczności odżywki do włosów RevitaLash.

Z uwagi na nową promocję marki Revitalash (od lipca do połowy sierpnia 2013) na  zestaw RevitaHair z przybornikiem do paznokci w cenie 450 zł zamiast 540 zł (regularna cena odżywki do włosów 490zł + cena zestawu do manicure 40zł) mam wiele zapytań czy warto zakupić tą odżywkę.

Ze względu na fakt, że ten post się zestarzeje i pewnie będziecie jeszcze pytać o tą promocję po jej zakończeniu, więc informuję Was już dziś, że od drugiej połowy sierpnia 2013 cena odżywki do włosów wraca do regularnej ceny 490 zł ;-)

No cóż pytacie czy działa, więc odpowiadam stanowczo TAK- jednak…

Musicie sobie uświadomić kilka faktów:

1. w opakowaniu jest 100 porcji pianki (czyli 100 wyciśnięć pompki- jeśli prawidłowo trzymacie opakowanie i wstrząsacie przed aplikacją)

2. średnio na umytą skórę głowy (całą głowę) zużyjesz 2-3 wyciśnięcia pompki (taką ilość zaaplikujesz na średnio- i gęste włosy), gdybyś chciała stosować miejscowo potrzebujesz 1-2 wyciśnięć pompki. Jeśli myjesz głowę 2 razy w tygodniu i po myciu zużywasz 2 porcje produktu to odżywkę zużyjesz w ciągu 1,5 miesiąca;

3. w zależności od częstotliwości stosowania i przestrzegania zaleceń (umyta starannie skóra głowy, osuszona ręcznikiem)pierwsze  rezultaty zobaczycie mniej więcej ok. 1,5 -2 miesięcy od rozpoczęcia kuracji. Rezultatem będą nowe włoski bardzo cienkie i delikatne, które stopniowo będą się wzmacniać. Jednak ze względu na oczywisty fakt, że na skórze głowy jest bardzo dużo włosów ten efekt będzie mniej widoczny niż na rzęsach (gdzie macie ok. 80-150 rzęs na górnej powiece i 50-80 rzęs na dolnej powiece);

4. zużycie podczas kuracji jednego opakowanie raczej nie spowoduje oszałamiającego rezultatu w postaci podwojenia objętości włosów. Jeśli oczekujecie, ze po miesiącu będziecie mieć 2 razy tyle włosów i od razu takiej samej długości jak te dotychczasowo rosnące sobie bez „wspomagaczy”- to muszę Was rozczarować;

5. odżywka na pewno odżywi Wasze cebulki, bo tylko one żyją (włos na długości jest martwy, więc możesz tylko dbać o łuskę włosa innymi preparatami, balsamami, keratyną, ale RevitaHair tam nie dociera, ponieważ stosujesz ją na skórę głowy);

6. wreszcie cena jest wysoka, więc rozumiem Wasze obawy i oczekiwania, ale musicie być poinformowane dokładnie czego możecie oczekiwań. Jednak jeśli Wasze oczekiwania są takie jak opisałam w punkcie 4. to niestety muszę Was wyprowadzić z błędu.

Odżywka RevitaHair jest z tej samej serii co Revitalash i na pewno formuła kosmetyku jest podobna, więc na pewno działa!

Ale ponieważ jest droga, to dziewczyny kończą kurację po 1 opakowaniu, a że „oszczędzają” produkt, „żeby starczył na dłużej” to nie ma efektów :-( .

Ze swojej strony polecam, mam stałe Klientki na tą odżywkę i widzę efekty u Pań, które przeszły kuracje chemią i kondycja ich włosów pozostawiała wiele do życzenia, a teraz włosy się zagęściły i wzmocniły.

UWAGA! Nie zgadzam się na wykorzystanie bez mojej wiedzy zdjęć, które są mojego autorstwa.

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , Read 181 articles by

Dodaj komentarz