Premiery lakierów do paznokci!

Zacznę od polskiej firmy Delia Cosmetics, która wita nowy sezon emalią Coral Prosilk w 16 pastelowych odcieniach m.in. modny pudrowy róż, brzoskwiniowe korale, kremowe odcienie żółtego aż po gołębie błękity, jagodowe fiolety i świeżą miętę.

 

 

Firma OPI stworzyła cztery odcienie  kremowy róż, oszroniona czerwień, błyszcząca fuksja i confetti w kształcie serduszek.

 

 

Chanel na wiosnę proponuje zestaw trzech lakierów nazwanych bardzo sugestywnie: April, May i June? Pod nazwą kwiecień kryje się kremowa śliwka trochę czerwona, trochę wpadająca w fiolet z ładnym mlecznym wyciszeniem. Maj jest neutralny ? delikatny dziecięcy róż będzie świetnie wyglądać na lekko opalonych dłoniach. Wreszcie, na czerwiec Chanel proponuje pastelową morelę i to zdecydowanie kojarzy nam się już z soczystym latem!

 

Marionnaud przedstawia nową linię lakierów do paznokci Colour Cocktail, w której znajdziemy 5 najmodniejszych odcieni tego sezonu:

* Miami Pink ? dziewczęcy i czarujący różowy
* Sunset Kiss ? inspirowany zachodem słońca pomarańczowy
* Swimming Pool ? głęboki błękit
* Lime Tonic ? odświeżający jaskrawy zielony
* Golden Bikini ? wyrafinowany złoty

Zestaw jest super optymistyczny i aż prosi się o szaleństwo: pięć kolorów na pięciu palcach jednej dłoni! A jeśli to nie dla Was, to może chociaż wesoły french łączący złoto z błękitem lub róż z pomarańczą?

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz