Podpowiadamy jak nosić zakolanówki

Dziś zafiksowałam się na styl na zadziorną uczennicę katolickiej szkoły :) urzekły mnie grube zakolanówki.

Zakolanówki super wydłużają nogi, dodają seksapilu i stanowią „pieprzyk” w stylizacji.

Zakolanówki dostaniecie w różnych wariantach kolorystycznych i  materiałowych. Jednak najbardziej uniwersalne są zawsze czarne gładkie. Najpierw wypróbuj swoje stylizacje, skomponuj zestawy, w których czujesz się swobodnie.

Jeśli nie wiesz jak nosić zakolanówki oto kilka rad

1. Sukienka/ spódniczka/ spodenki

Zakolanówki najlepiej prezentują się z krótkimi spódniczkami, sukienkami i szortami w stylu luźnym, sportowym. Stylizacje z eleganckimi princeskami to już wyższa szkoła jazdy. Tutaj ważny jest umiar. Należy dobrze przemyśleć koncepcje okazji i wrażenie jakie chcemy wywrzeć.  Dobierając strój do zakolanówek uważaj, żeby całość nie prezentowała się zbyt wyzywająco.

2. Barwa i faktura zakolanówek

Wszystkie odcienie i wzory zakolanówek są dozwolone, jednak  musisz pamiętać o zachowaniu równowagi w stylizacji, tak, aby jej nie obciążyć od dołu lub „niezapstrokacić”. Nie ma nic gorszego jak faktury gryzą się ze sobą, a stylizacja jest niespójna.

3. Dobierz buty

Najlepiej na wysokim obcasie (botki, kozaczki) cała sylwetka wygląda bardziej smukło.

Wersja wygodniejsza dopuszcza możliwość wprowadzenia do stylizacji buty na płaskiem obcasie (oficerki, emu). Musisz jednak pamiętać, że jest to propozycja dla dziewczyn szczupłych i wysokich, gdyż powoduje obniżenie punktu ciężkości sylwetki.

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz