Pedicure z malowaniem w 4makeup: moje wrażenia

Zdjęcie lakieru hybrydowego, pedicure oraz malowanie – jak to wygląda na żywo? Proszę bardzo oto krótka historia o moim pedicure, zdjęciu starego lakieru hybrydowego oraz malowaniu tym razem zwykłym lakierem.

Po pierwsze Ania (kosmetyczka z salonu 4 make-up) zdejmuje mi poprzedni lakier hybrydowy przy użyciu płynu do ściągania lakieru oraz folii aluminiowej. Czas jaki jest potrzebny, aby hybryda się rozpuściła to ok. 5-10 min.

 

Po zdjęciu starej hybrydy Pani Ania wykonała pedicure frezarkowy oraz skrócenie płytki paznokcia, wypolerowanie i przygotowała powierzchnię do aplikacji lakieru.

Potem założyła mi wałeczki, które rozsunęły moje palce i zapobiegały uszkodzeniu już pomalowanych paznokci. Moje paluszki wyglądają jak paróweczki :)

No i ostatni etap: malowanie paznokci i gotowe. Paznokcie wyglądają pięknie, a ja mam przez 3 tygodnie spokój :)

Uwielbiam mieć piękne paznokcie, ale nienawidzę szczerze szczerze sama piłować, odsuwać skórek, malować. Dlatego jest super, gdy Pani Ania robi to dla mnie zwłaszcza, że nie ma porównania jej umiejętności i moimi. Polecam wszystkim, to taki drobny, ale jednak luksus, aby pozwolić sobie na relaks :)

 

 

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz