Paleta Make up Revolution- Makeup Geek- recenzja

Po wielu ochach i achach postanowiłam wypróbować i ja :) paletę MUR ‘Make up Geek’ i …. na początek napiszę WOOW! A potem jak u Hitchocka trzęsienie ziemi :)

Wszystko  fajnie, biorąc pod uwagę cenę w relacji do jakości samych ceni. Ale po kolei…

Sama paleta zawiera 36 odcieni w tym matowe, satynowe, na perłowych kończąc. Jeśli chodzi o zróżnicowanie kolorystyczne to jest to też duż plus, ponieważ kolorystykę mamy od matowego mlecznego, przez matowe brązy, beż, satynowe i perłowe cienie w zróżnicowanej kolorystyce również bardziej intensywnej takie jak nasycony błękit czy soczysta pomarańcza. Jest to całkiem przyzwoita paleta, bardzo dobrych jakościowo cieni. Jakość jest lepsza od tak szeroko rozdmuchanej palety NUDE i 3 razy tańsza.

Opis poszczególnych rodzajów cieni

- Matowe – witają nas jako pierwsze od lewej. Łatwe do pracy, nie osypują się. Fajny dobór kolorów czyni tę paletę niemal wszechstronną. Czarny jest trochę jakby grudkowaty (ale nie wiem czy mi się taki egzemplarz trafił czy tak jest we wszytkich przypadkach).
- Satynowe – dobre napigmentowane, ładnie się aplikują i długo trzymają na oku. Nie zauważyłam aby się osypywały.
- Perłowe – dają mocny perłowy blask. Mogą służyć jako akcent przy wykończeniu makijażu, ale mogę też być biżuterią na oku. Niestety najbardziej niesforne z całej paletki, lubią się osypytać podczas aplikacji oraz w trakcie noszenia. Nałożone na bazę lepiej się trzymają i mają fajny takie „taflowe” wykończenie.
Opakowanie:
Niestety, plastik jest słabo wyglądający  do tego kruchy. Moja paletka przyszła do mnie z ukruszeniem przy zawiasie i muszę teraz uważać przy korzystaniu z niej, aby nie dopuścić do katastrofy. Niestety opakowanie jest tutaj najsłabszym ogniwem, bo plastik wygląda tandetnie. Jednak sam napis na palecie jest fajny, intrygujący, troszkę się mieni w trakcie poruszania paletą.
Gdyby nie ten plastik to byłaby to idealna niemal paleta zważywszy na fakt, że kosztuje -TYLKO 40zł!
Ogólnie bardzo polecam, bo jest to doskonałe rozwiązanie dla każdej dziewczyny, która chce się bawić makijażem, lubi eksperymentować a nie chce się rujnowac finansowo. Na pewno w najbliższej przyszłości zaopatrzę się w inne palety z Make up Revolution :)

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: Read 181 articles by

Dodaj komentarz