Nowa rewelacyjna odżywka do rzęs RevitaLash

Chciałabym Wam przedstawić rewelacyjną odżywkę do rzęs RevitaLash.

Odżywka pobudza wzrost rzęs, dodatkowo odzywiając je i pogrubiając. Kiedy trafiłam na ta odżywkę na amerykańskich forach to nie bardzo chciała mi się wierzyć w opinie i zdjęcia dłuższych rzęs po stosowaniu tej odżywki. Uznałam, że może to być manipulacja, stąd tez podeszłam do tematu sceptycznie. Aż do momentu kiedy zobaczyłam efekty stosowania odżywki RevitaLash u mojej stałej Klientki. Pani Ania (Klientka, o której piszę) przyszła do mnie na makijaż i zadziwiona wydłużonymi rzęsami zapytałam czy je przedłużała, odpowiedziała, że ma taka rewelacyjną odżywkę i była to właśnie odżywka RevitaLash! Wtedy widząc efekt 2.5 tygodniowego stosowania uwierzyłam no i zakupiłam odżywkę i maskarę.

 

 

 

Koszt zestawu z odżywka o pojemności 2 ml to 260 zł (cena z promocyjna z listopada 2011- promocja czasowa; należy śledzić promocje, gdyż czasem można zakupić zestawy w bardzo korzystnych cenach).

Do odżywki dołączona jest ulotka w języku polskim.

Zaczęłam stosować od 11.11.2011. Efekty działania będę opisywać oraz dokumentować fotograficznie.

 

 

Odżywkę aplikuje się 1 raz dziennie (najlepiej wieczorem na czystą i przetartą tonikiem powiekę) tak jak rysuje się kreskę eyelinerem, wzdłuż  linii rzęs,  jednym pociągnięciem pędzelka. Pędzelek jest miękki i wygodny w użyciu,  a aplikacja nie sprawia kłopotu. Producent zaleca stosowanie odżywki 2-3 razy w tygodniu, ale nie częściej niż 1 raz dziennie. Odżywka jest przebadana dermatologicznie i oftalmologicznie.

 

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz