Modelowanie kształtu twarzy cz.2

Szary to rozjaśniacz, brązowy- brązer, różowy to róż :)

Jak stosować kosmetyki do modelowania twarzy przy użyciu światło-cienia?

Do modelowania twarzy możemy użyć trzech kosmetyków, mianowicie:

Różu- na kości policzkowe i optymalnie, aby wyszczuplić twarz należy wyciągnąć róż do skroni, możemy nałożyć odrobinę na czubek nosa, co doda świeżości naszej twarzy. Miejsce w którym  powinniśmy nakładać róż możemy łatwo znaleźć za pomocą prostego triku z pędzelkiem czy kredką. Przykładamy ją jednym końcem do zewnętrznego końca nasze brwi i kierujemy równolegle do twarzy , drugą kredkę przykładamy do kącika naszych ust a jej drugi koniec  przechodzić powinien przez środek naszego ucha, w ten sposób w miejscu krzyżowania się obu kredek powstaje nam punkt w którym powinien znaleźć się róż do policzków.

 

 

Rozświetlacza- który możemy nałożyć pod łukiem brwiowym, na środek nosa, obszar policzków pod oczami, jak również pod kącikami ust i między brwiami.

Brązera-aby wyszczuplić optycznie nos należy nałożyć go na boczne jego strony oraz na czubek, aby wyszczuplić dolną cześć twarzy brązer nakładamy pod kość jarzmową szczęki, na skronie, czy też na skraju naszego czoła tuż pod linią włosów co sprawi, że nasza twarz stanie się krótsza.

Podobne artykuły:

Modelowanie kształtu twarzy cz.1

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz