Manicure ślubny

Naturalność
Wciąż najbardziej popularne i cały czas modne są delikatne beże, półprzezroczyste róże oraz nieśmiertelny french- zgodnie z angielską zasadą „keep it simple” lub jak kto woli „im mniej tym lepiej”, tzn. im mniej ozdób, kwiatków, cyrkonii i tak dalej tym efekt jest bardziej estetyczny i kobiecy. W  modzie jest umiar, a więc postaw na naturalne, zadbane paznokcie (krótkie, lekko wystające poza opuszki). Czas długaśnych tipsów już minął!

Kolory
Dla odważniejszych panien młodych polecamy zdecydowany kolor: czerwony, malinowy, fioletowy, a nawet czarny! JEDNAK-  Najważniejsze  jest to, aby ten kolor harmonizował z resztą dodatków na przykład ze ślubną wiązanką, biżuterią itp. Obecnie na czasie jest  tak zwany kolor przewodni (lub motyw) przyjęcia. Wtedy warto mieć go na paznokciach!

Pielęgnuj
Nawet najstaranniejszy manicure może nie uratować twoich rąk, jeśli nie zadbasz o nie zawczasu. O pielęgnacji pomyśl już pół roku przed ślubem. W przypadku, kiedy twoja skóra jest szorstka, skórki pozadzierane, płytki są nierówne, rozwarstwiają się, kruszą i łamią zainwestuj w odpowiednią kurację wzmacniającą w salonie.  Odpowiednio wcześnie umów się ze swoją manicurzystką – w ostatniej chwili może już nie mieć wolnego czasu. Możesz umówić się nawet na próbny manicure.Możesz także równocześnie stosować odżywki do stosowania samodzielnie w domi.

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz