Jak ubrać się na sylwestra 2012

Jestem przekonana, że niezależnie od tego czy idziesz na bal (tu na pewno zobaczysz większy problem) czy na domówkę u znajomych, to zadajesz sobie pytanie: W CO JA SIĘ UBIORĘ? I dlatego, że tak jak Wy to pytanie zadałam sobie już jakiś czas temu i jakiś czas temu już podglądałam co w trawie piszczy, chcę Wam podpsunąć kilka propozycji.

Jak zawsze warto postawić na klasykę, można sięgnąć po inspiracje z  lat 40. i 80. Zwrócić uwagę na szykowne dodatki, ponieważ akcesoria są w stanie zmienić nudną stylizację w wystrzałową kombinacje stylu i smaku.  W tym sezonie modne są kwiatowe, połyskliwe aplikacje, duże przypinki oraz ciekawe ozdoby na włosy.

Sylwester i karnawał to oczywiście czas szaleństwa i (o)lśnień, dlatego śmiało sięgnij po cekiny, kryształy, patynowane srebro czy postarzane złoto!

Jeśli kochasz koktajlowe kreacje lub urocze pepitki to właśnie czas dla Ciebie. Do wymienionych hitów możesz dodać wytworny akcent w postaci róży, broszki z sową lub zawieszki w kształcie wąsów- co na pewno wyróżni Cię spośród innych.

A jeśli chodzi o kolory w tym sezonie, oczywiście i niezmiennie nieśmiertelna czerń oraz szarości, ale także pudrowe bladości i amarantowe elementy. Jako wykończenie stroju zawsze możesz sięgnąć po połysk w postaci cekinów, złota i srebra. Tutaj chciałam Wam przedstawić propozycję sieciówek i kolekcję Mohito i H&M na sezon 2011/2012. Zobacz i zaczerpnij inspiracji!

 

 

 

 

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz