Abstrakcyjne wzory w ubraniach wiosna-lato 2012

Sezon wiosna-lato 2012 obfituje w szaleństwo wzorów, wykorzystaj je by modelować swoją sylwetkę i tworzyć fantazyjne propozycje, którymi będą pomalowane nasze ulice w tym sezonie!

Abstrakcyjne wzory lub geometrie mają szansę bytu w tym sezonie. Przy pomocy kolorów i wzorów możemy wymodelować sylwetkę, odjąć sobie kilogramów lub ukryć „to czy owo”. Jednak dobór nieodpowiednich strojów może przyciągnąć wzrok do newralgicznych miejsc, na których nie chcielibyśmy skupiać uwagi nikogo, możemy również zdeformować sylwetkę lub sprawić, że „osiądzie”. Dlatego musimy pamiętać, aby z uwagą dobierać odpowiednie stroje do naszej sylwetki.

Jeśli boisz się, że sama nie poradzisz sobie z odpowiednim doborem stroju nie rezygnuj całkiem z tego trendu. Zamiast strojem możesz zabawić się kolorami akcesoriów lub galanterii i tak – możesz postawić np. na dodatki w postaci apaszek, broszek, aplikacji lub galanterii np. butów, torebek czy pasków bogatych kolorystycznie. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, Które mam nadzieję, staną się dla Was inspiracją do tworzenia swojego stylu- POWODZENIA!

sukienka, Top Secret

abstrakcja geometryczna w kolekcji Marni - wiosna-lato 2012

torebka Dorothy Perk

sukienka maxi River Island

apaszka Mango

torba River Island

sukienka Wallis

sukienka Debenhams

 

bluza Mohito

top Mango

sukienka-River-Island

bluzka Topshop

abstrakcja geometryczna w kolekcji Byblos - wiosna-lato 2012

abstrakcja geometryczna w kolekcji Etro - wiosna-lato 2012

abstrakcja geometryczna w kolekcji BCBG - wiosna-lato 2012 -

Subscribe / Share

Article by admin

Authors bio is coming up shortly.
admin tagged this post with: , , , , Read 181 articles by

Dodaj komentarz